Meşale Toptan En Ucuz Fiyat

Meşaleler genellikle maç meşalesi olarak bilinse de, elde tutulan taraftarların vazgeçilmezi meşale; ateş, kıvılcım ve duman verdiği için spor etkinliklerinin dışında düğün, sünnet, kına, kız alma, kız isteme, evlilik teklifi, ilan-ı aşk ve bilhassa asker eğlencesi, asker uğurlama gibi bol duygulu ve maksimum coşkulu tüm etkinliklerin olmazsa olmazıdır. Standart maç meşalesi dışında, profesyonel maç meşalesi, renk değiştiren maç meşalesi, avrupa tipi ipli pimli meşale ve survivor tipi bambu meşale çeşitleri vardır. Sis Bombası Çeşitleri için Tıklayın

Göster:
Sırala:
Avrupa Meşale (İpli) Comet -12%

Avrupa Meşale (İpli) Comet

Müşterilerimizin avrupa tipi maç meşalelerini diğer meşalelere tercih etmesinin en büyük sebebi ateşinin daha büyük olmasından dolayı gerçekçi bir alev görüntüsü vermesidir. Ayrıca ürün fitilli değil ..

450,00₺ 395,00₺
İpli Avrupa Meşale YENİ -12%

İpli Avrupa Meşale

İpli avrupa meşaleler taraftarların çok tercih ettikleri meşale türüdür. Ateşlemeden sadece ipini çekerek alev alması kullanım açısından kolaylık sağlar. Ürünü tanıyan ve kullananların vazgeçemediği i..

450,00₺ 395,00₺
Beyaz Meşale (Maç Meşalesi) -13%

Beyaz Meşale (Maç Meşalesi)

Venüs beyaz meşale adet fiyatıdır.Toptan meşale almak isterseniz Kutusunda 12 adet meşale bulunur.Kolide 400 adet meşale vardır.En ucuza alabileceğiniz maç meşalesini  alternatif fiyatlarla sitem..

40,00₺ 35,00₺

Toptan Kırmızı Meşale 100 adet

Toptan kırmızı meşale çeşitlerini en ucuz fiyatlarla sitemizden temin edebilirsiniz. Eminönü mağazamızda toptan ve perakende maç meşaleleri çeşitlerimizi görebilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsi..

2.490,00₺

Toptan Meşale Sarı Koli ile Düğün Meşalesi

Toptan Meşale  Maçlarda, Parti ve Düğünlerde kullanabileceğiniz adının maç meşalesi olarak da geçtiği  Sarı renkli koli ile toptan maç meşalesi.Kolide 100 adet toptan meşale en ucuz fiyatlar..

2.490,00₺
Comet Kayan Yıldız YENİ

Comet Kayan Yıldız

Comet İşaret Fişeği Kayan Yıldız Gökyüzüne ateş topu gibi çıkarak paraşüt gibi açılarak kendini salar, gökyüzünde muhteşem bir şölen havası oluşturur. Comet Avrupa Meşale Denizci Fişeği satışları..

690,00₺