Renkli Meşaleler Toptan En Ucuz Fiyatlara

Meşaleler genellikle maç meşalesi olarak bilinse de, elde tutulan taraftarların vazgeçilmezi meşale; ateş, kıvılcım ve duman verdiği için spor etkinliklerinin dışında düğün, sünnet, kına, kız alma, kız isteme, evlilik teklifi, ilan-ı aşk ve bilhassa asker eğlencesi, asker uğurlama gibi bol duygulu ve maksimum coşkulu tüm etkinliklerin olmazsa olmazıdır. Standart maç meşalesi dışında, profesyonel maç meşalesi, renk değiştiren maç meşalesi, avrupa tipi ipli pimli meşale ve survivor tipi bambu meşale çeşitleri vardır. Sis Bombası Çeşitleri için Tıklayın


Göster:
Sırala:
Beyaz Meşale (Maç Meşalesi) -21%

Beyaz Meşale (Maç Meşalesi)

Venüs beyaz meşale adet fiyatıdır.Toptan meşale almak isterseniz Kutusunda 12 adet meşale bulunur.Kolide 400 adet meşale vardır.En ucuza alabileceğiniz maç meşalesini  alternatif fiyatlarla sitem..

35,00₺ 27,50₺
Vergiler Hariç: 27,50₺
Toptan Kırmızı Meşale 100 adet YENİ

Toptan Kırmızı Meşale 100 adet

Toptan kırmızı meşale çeşitlerini en ucuz fiyatlarla sitemizden temin edebilirsiniz. Eminönü mağazamızda toptan ve perakende maç meşaleleri çeşitlerimizi görebilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsi..

1.950,00₺
Vergiler Hariç: 1.950,00₺
Toptan Meşale Sarı Koli ile Düğün Meşalesi YENİ

Toptan Meşale Sarı Koli ile Düğün Meşalesi

Toptan Meşale  Maçlarda, Parti ve Düğünlerde kullanabileceğiniz adının maç meşalesi olarak da geçtiği  Sarı renkli koli ile toptan maç meşalesi.Kolide 100 adet toptan meşale en ucuz fiyatlar..

1.950,00₺
Vergiler Hariç: 1.950,00₺