Renkli Meşaleler Toptan En Ucuz Fiyatlara

Meşaleler genellikle maç meşalesi olarak bilinse de, elde tutulan taraftarların vazgeçilmezi meşale; ateş, kıvılcım ve duman verdiği için spor etkinliklerinin dışında düğün, sünnet, kına, kız alma, kız isteme, evlilik teklifi, ilan-ı aşk ve bilhassa asker eğlencesi, asker uğurlama gibi bol duygulu ve maksimum coşkulu tüm etkinliklerin olmazsa olmazıdır. Standart maç meşalesi dışında, profesyonel maç meşalesi, renk değiştiren maç meşalesi, avrupa tipi ipli pimli meşale ve survivor tipi bambu meşale çeşitleri vardır. Sis Bombası Çeşitleri için Tıklayın


Göster:
Sırala:

Avrupa Meşale (İpli) Comet

Müşterilierimizin avrupa tipi maç meşalelerini diğer meşalelere tercih etmesinin en büyük sebebi ateşinin daha büyük olmasından dolayı gerçekçi bir alev görüntüsü vermesidir. Ayrıca ürün fitilli değil..

169,00₺
Vergiler Hariç: 169,00₺
Beyaz Meşale (Maç Meşalesi) -18%

Beyaz Meşale (Maç Meşalesi)

Venüs beyaz meşale adet fiyatıdır.Toptan meşale almak isterseniz Kutusunda 12 adet meşale bulunur.Kolide 400 adet meşale vardır.En ucuza alabileceğiniz maç meşalesini  alternatif fiyatlarla sitem..

27,50₺ 22,50₺
Vergiler Hariç: 22,50₺
İpli Avrupa Meşale YENİ

İpli Avrupa Meşale

İpli avrupa meşaleler taraftarların çok tercih ettikleri meşale türüdür. Ateşlemeden sadece ipini çekerek alev alması kullanım açısından kolaylık sağlar. Ürünü tanıyan ve kullananların vazgeçemediği i..

155,00₺
Vergiler Hariç: 155,00₺