En Ucuz Fiyatlarla Kaliteli Volkanlar

Kapalı mekanlarda kullanılan volkanlar iç mekan, açık alanlarda kullanılanlar dış mekan volkan olarak isimlendirilir. Ulaştıkları yüksekliğe göre 3 metre, 4 metre, 6 metre gibi sınıflandırılan volkanlar; aynı zamanda volkanın boy uzunluğuna göre 3 inç, 4 inç, 4.5 inç, 5 inç, 6 inç gibi de sınıflandırılabilir. İç mekanlarda tercih edilenler özellikle dumansız olacak şekilde üretilir. Kaliteli iç mekan volkanlar sıfıra yakın duman verir. Yani kalite arttıkça duman miktarı azalır denilebilir. Hem iç hem dış mekan volkanlarda kaliteye bağlı olarak değişen bir diğer özellik ise çıkan alev miktarıdır. Belli bir standardın üstündekiler vadettikleri yüksekliğe ulaşıp bol miktarda kıvılcım çıkarırken standart altındakiler vadedilen yüksekliğe ulaşamayabilir. Lakin her hâlükârda gösteri renkli ve eğlenceli hale gelecektir. Düğünlerde, gelin damat yollarında, kız istemede, evlilik tekliflerinde, ilan-ı aşklarda, milli bayram kutlamalarında, sahne gösterilerinde, mezuniyetlerde ve benzeri kutlama ve gösterilerde bütçenize uygun göz kamaştıran bir kutlama istiyorsanız volkan fiyatları ve özelliklerini kavrayıp kendinize en uygun olanı seçmeniz gerek. Bu seçimde herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa bir telefon uzaktayız.


Göster:
Sırala:

3 Metre İç Mekan Volkan (Sıfır Duman, Kokusuz, Kıvılcım Yağmuru )

Ürün sıfır duman (dumansız) ve koku olmadığı için iç mekanda kullanılmaya elverişlidir. 3 metreye kadar yükselmektedir. Tavana zarar vermez ..

60,00₺

3 Metre İç Mekan Volkan Sıfır Duman (1 KOLİ - 400 ADET)

40 Paket  İç Mekan Volkan Fiyatı:  13000,00₺1 Paket içindeki ürün sayısı 10 adet1 Adet Volkan Fiyatı:  32,5₺1 Paket Volkan Fiyatı:  32,5₺..

15.400,00₺

3 Metre İç Mekan Volkan Sıfır Duman (1 PAKET - 10 ADET)

1 Paket Volkan Fiyatı:  550,00 ₺1 Adet Volkan Fiyatı:  55,00₺Sıfır duman, sıfır koku iç mekan volkan. Düğün salonu, restoran, sürpriz partilerde ve mekanlarda koku bırakmaması..

550,00₺

4 Metre Venüs V667A Dış Mekan Volkan

        VENÜS V667 A Süper Volcano4 metre yükselen kıvılcım4" (4 inç)30 - 45 saniye yanış süresiYerli Üretim Türkiye'de Arif Coşkun Dizayn (..

54,00₺

Pasta Volkanı Venüs İç Mekan

Pasta volkanı venüs marka bu pasta maytabı ışıltısıyla ortamı aydınlatır ve  herkes için güvenle iç mekan ve dış mekanda kullanıma uygundur. Doğum günleri, düğün, kına geceleri , festivaller kısa..

11,50₺

Uzun Tel Maytap Paket (25 CM)

Pakette 10 adet 25 cm lik tel maytap bulunmaktadır...

45,00₺