Renkli Sis Bombası Çeşitleri Ucuz Fiyat

Renkli sis bombası sadece renkli duman çıkarır. Ateş ve kıvılcım çıkartmadığı için meşalelerden farklı amaçlarla kullanılır. Yine de bu ürün tam olarak tanınmadığından veya farklı satıcıların yanlış yönlendirmesinden kaynaklı sis meşalesi olarak da aranmaktadır. Renkli duman tüpü, sis tüpü, duman sinyali isimleriyle de bilinen bu ürün düğün fotoğrafları, kız isteme, kız alma, evlilik teklifi, ilanı aşk ve tüm spor, maç, taraftar etkinliklerinde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. 

Meşale Çeşitleri için Tıklayın


Göster:
Sırala:
Aşırı Yoğun Teneke Turuncu Sis Bombası (3 dk) -12%

Aşırı Yoğun Teneke Turuncu Sis Bombası (3 dk)

Diğer sis bombalarından farklı olarak bu ürünün kullamınında fitil yoktur. Kullanımı için ipini çekmek yeterlidir. İpi çekilen profesyonel teneke çok yoğun 3 dakika boyunca sis çıkartır. UYARI: B..

450,00₺ 395,00₺

60 Saniye Pembe Sis Bombası

Türkiye'de pembe renkli sis bombası bulmak diğer renklere kıyasla daha zor. Pembe renk sis genellikle cinsiyet tahmin partilerinde kullanılırken pembe konseptli diğer etkinliklerin de gözde ürünü renk..

129,00₺

60 Saniye Siyah Sis Bombası

Renkli sis bombaları bir çok yerde kullanılıabilir. Siyah renkli sis bombası kanı siyah beyaz akan beşiktaşlıların en çok tercih ettiği ürün. Renkli sis ayrıca tek renk konseptlerinde vazgeçilmezdir...

129,00₺

Beyaz Renkli Sis Bombası

BEYAZ RENKLİ SİS  BOMBASI Yanma süresi yaklaşık 40 - 45 snFitili ateşlenerek kullanılırBeyaz renkte duman çıkarırBeyaz renkli sis bombası duman meşaleleri ve sis meşalesi gibi isimlerle de b..

39,00₺

Festival Toz Boya Mavi

Holi mavi toz boya çeşitlerini toptan ve perakende sipariş edin. Festivallerin artık vazgeçilmesi olan holi toz boyalarla  tüm partilerinize farklı bir renk katın. Mavi festival toz boya güvenle ..

25,00₺

Festival Toz Boya Pembe

Holi festivali pembe renk toz boya ürününü güvenle kullanabilirsiniz. Mısır nişastası ve gıda boyası kullanılan ürünlerimiz sağlığınız için herhangi bir risk oluşturmaz fakat yine de astım hastal..

25,00₺
OS150-D Oranj Sis Bombası -12%

OS150-D Oranj Sis Bombası

Ürün Teneke Tipidir ve 3 Dakikalıktır..

450,00₺ 395,00₺