Avrupa Meşale

Taraftarların elinden düşürmediği Avrupa tipi ipli meşale, pratik olarak ipi çekildiğinde kendiliğinden ateşlenmesi ve çok yoğun ateş ve dumanıyla çılgınlığın zirve noktasında bir ürün. Asker eğlencesi uğurlaması, düğün kız alma ve konvoylarda da çokça istenen ipli meşale, metal ve mika malzemeden yapılmıştır, SOS gibi acil durumlarda yer tespiti amacıyla profesyoneller için üretilmiştir ve suda sönmemektedir. Avrupa meşale ithal bir üründür ve Comet, Ikarus, Wessex ...... gibi farklı marka ve modelleri vardır. 

Göster:
Sırala:
Avrupa Meşale (İpli) Comet (2027) -10%

Avrupa Meşale (İpli) Comet (2027)

Müşterilerimizin avrupa tipi maç meşalelerini diğer meşalelere tercih etmesinin en büyük sebebi ateşinin daha büyük olmasından dolayı gerçekçi bir alev görüntüsü vermesidir. Ayrıca ürün fitilli değil ..

550,00₺ 495,00₺
İpli Avrupa Meşale YENİ -12%

İpli Avrupa Meşale

İpli avrupa meşaleler taraftarların çok tercih ettikleri meşale türüdür. Ateşlemeden sadece ipini çekerek alev alması kullanım açısından kolaylık sağlar. Ürünü tanıyan ve kullananların vazgeçemediği i..

450,00₺ 395,00₺
Comet Kayan Yıldız YENİ

Comet Kayan Yıldız

Comet İşaret Fişeği Kayan Yıldız Gökyüzüne ateş topu gibi çıkarak paraşüt gibi açılarak kendini salar, gökyüzünde muhteşem bir şölen havası oluşturur. Comet Avrupa Meşale Denizci Fişeği satışları..

690,00₺